VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY – OPRAVY, SERVIS

Společnost ROGI k.s. provádí kompletní servis a opravy vysokozdvižných vozíků všech značek dostupných na našem trhu.

Samozřejmostí je také profesionální příprava manipulační techniky na pravidelnou technickou prohlídku, a to v souladu s normami ČSN. Náš tým kvalifikovaných a vyškolených techniků a mechaniků se snaží vyjít maximálně vstříc veškerým potřebám zákazníka. Díky těmto odborným pracovníkům, ale i kvalitním službám, jsme získali certifikát kvality TÜV SÜD.

Nedílnou součástí výjezdního servisu je pochopitelně plně vybavený montážní vůz, díky němuž jsou naši mechanici, v drtivé většině případů, schopni opravit vozík přímo u zákazníka, a tím mu tedy ušetřit dodatečné náklady spojené s převozem stroje na dílenskou opravu v naší provozovně.

V případě nezbytné nutnosti dílenské opravy nabízíme možnost zapůjčení vysokozdvižného vozíku podobných parametrů, jako má stávající stroj. Tuto službu nabízíme našim zákazníkům za zvýhodněných podmínek. V tomto ohledu je také třeba zdůraznit i s tím související nižší sazbu servisní hodiny.

Zákazník od nás vždy dostává montážní list, kde nalezne soupis všech použitých náhradních dílů.

Na veškerý servis a opravy vysokozdvižných vozíků je zákazníkovi poskytována plná zákonná záruka.

ROGI k.s. zajišťuje komplexní servis a opravy manipulační techniky po celé České republice.

Servisní zásah je, ve většině případů, proveden maximálně do 24 hodin od obdržení objednávky. Pro objednání servisu lze použít buďto přímo náš objednávkový formulář či využít objednání opravy prostřednictvím e-mailu nebo faxu.

Nezapomínejte, že prostřednictvím odborně provedených pravidelných prohlídek nejen, že předcházíte zbytečně vzniklým defektům a závadám, ale i prodlužujete životnost Vašeho vysokozdvižného vozíku, a tím se vyhnete i případným prostojům a nemožnosti adekvátního využívání Vašeho stroje v situacích, kdy nezbude jiná možnost, než ho odstavit kvůli závadě.

Proto mějte na paměti, že prevence je vždy základem spokojenosti, především do budoucna.

Ceník servisních prací vysokozdvižných vozíků

cena bez DPH cena s 21% DPH
DÍLENSKÁ OPRAVA 690 Kč 835 Kč
SERVIS U ZÁKAZNÍKA BĚŽNÝ 790 Kč 956 Kč
SERVIS U ZÁKAZNÍKA EXPRES 1000 Kč 1210 Kč
1 KM JIZDY (TAM I ZPĚT) 14 Kč 16,9 Kč

Příplatek za práci přesčas u zákazníka 15 %

crrt_03 crrt_05 crrt_07 crrt_09
Oprávnění
Ministerstva obrany
Certifikát ISO 9001:2009 Certifikát ISO 14001-2005 Certifikát ISO 18001-2008